Официальный сайт группы «Хамерман Знищує Віруси»

/ Культурний шок або «плювать чи ковтать»

Хамерман Знищує Віруси

Культурний шок або «плювать чи ковтать»

[...] На сцені з'явився "Хамерман Знищує Віруси".

З цього моменту з'явився другий страх. І пов'язаний він був з рагулями, тобто, якщо це перевести на музичний сленг: скінами, гопами і іншими маргінальними відлупками. "Хамермани" підготували провокацію, яка спрацювала з точністю аптечних терезів. Вони почали свій виступ російською мовою, пояснивши, що на "Рейваху" будуть тренуватись "проганять тєлєгі": їх не зарахували до "української асоціації хіп-хопу", а тому треба тренуватись на живих людях. Спочатку почали верещати і тикати свої середні пальчики рагулі-"скіни": "ка-ца-пи, ка-ца-пи..!" Вокалісту це сподобалось. "Смерть москалям!" - прокричав Володя Пахалюк. А потім, в такт натовпу: "На-х@#! На-х@#! На-х@#!..". Рагулі зам'ялись - так що ж їм кричати і якими словами висловлювати свій протест?..

Стьоб, здорова самоіронія і гумор не вкладається в дві звивини. Перефразовуючи цитату Василя Бикова з фільму "В бой идут одни старики" - в цьому місці Хамерманам "піти б на віраж" і злабати "Україна це ми" - напруга б спала сама собою. А вони "потягли i..." - одним словом, емоції почали зашкалювати. А коли рагулям бракує слів - вони починають працювати довбешками. Спочатку вони перекинути стойку з клавішами. Потім в "ХЗВ" почали плювати. "Це були соплі", - прокоментує згодом поведінку публіки хтось iз журналістів.

Дуже гідно повелись тернопільські репери: вони просто мовчки встали, дружньо закопилили нижню губу, показали кілька "факів" і спокійно вийшли із зали. А от охорона навпаки - замість того, щоб охороняти артистів і вивести "верблюдів" із зали, вона сама почала вимагати в організаторів "забрати ЦЕ зі сцени" і закрити "Рейвах". Нащастя, організатори не погодились. Згодом з'ясувалось, що ця так звана "охорона" тільки й здатна була що ображати жінок-журналістів: після концерту наші камуфльовані "герої" влаштували "розбори" з пресою, погрожуючи взагалі нас всіх там "закопати" і "врити". Що поробиш, рагулі...

[...]

music.com.ua
18.02.2004 21:05
Юрій Карашівський

© 2007 – 2009 Хамерман Знищує Віруси
Login Password