Официальный сайт группы «Хамерман Знищує Віруси»

/ "Хамерман Знищує Віруси": "Куй"/"Секс Ін Зе Сіті"

Хамерман Знищує Віруси

"Хамерман Знищує Віруси": "Куй"/"Секс Ін Зе Сіті"

Флагман музичного тероризму країни, вічне свято в молодших групах дитячих садів група "Хамерман Знищує Віруси" не доживе до видання під назвою "Зе Хітс", "Роментік Колекшн" або "Народні пісні сумського краю" – передовсім через те, що для такого понту треба мати гірші хіти, які залишаться за бортом. Оскільки всі гірші хіти іще попереду, "ХЗВ" готують два альбоми про гроші та про інший гостроактуальний та соціально заангажований життєвий геморой. Саме за його засобами телепатичного 3D велася мова з Альбертом, якого всі провінційні меломани, які не відають хто то є сопрано, знають по феєричній коді в пісні "Україна це ми" та інших менш експресивних віртуозних замолотах.

- Ну розказуй, що у вашому музичному житті відбувається.
- В нашому музичному житті все нормально. Потроху пишу вірші, а Вова музику... тобто, навпаки, він вірші, а я музику. Він написав концепцію і текстів на два альбоми, мені тепер доганяти... Тепер уже начебто ніщо не повинно завадити нам офіційно і красиво випустити наш третій альбом "Поп-звезда" (дігі-панк! Інклюдінг хітз Поп-звезда і Єбаться хочеться як волку! сюрпрайз інсайд!)
Перші два, може, теж коли-небудь діждуться такої ж долі, але правду сказать, вони давно вже перестали нас цікавити. Отакоє.
- Тобто, знамениті "Самогубці" уже так ніколи і не почуємо? Це не отой ефект, коли найпопулярнішу свою пісню музикант зрештою починає ненавидіти?
- Тут справа не в Самогубцях, а загалом у перших двох альбомах. Ми інколи виконуємо окремі пісні з них, але дуже вибірково і так – під настрій. Втратили вони для нас актуальність чи просто набридли – але отак воно з ними є.
- Я бачила, в Дніпропетровську уже збирають підписи за випуск вашого офіційного альбому. Це ти писав, що як набереться сотня, ви таки випустите офіційний? І як, рахуєш?
- Та набереться там сотня, хоч може і не в тому конкретному списку. Питання стояло в тому, чи є достатня кількість людей у різних містах, що готові купити якісно зроблений артефакт, чи простіше розписати все те друзям на болванки і не робити собі клопоту. Ніби все до того щоб таки робити нормальний якісний фетиш. Принаймні, результат і виручка мають виправдати труд і витрати.
- І що яку ж концепцію написав Вова для першого офіційного альбому Хаммерманів? Це як взагалі – написати концепцію?
- Ну, коротше, є тема. Наприклад, наш наступний альбом "Куй" – про гроші. Це в загальних рисах, а якщо отак-о по-журналістському копнути цю тему, деякі цікаві (для нас) аспекти можна виділити: гроші як мірило самореалізації й успіху, як фактор, від якого багато в чому залежить самопочуття, коли вже насувається період "середнього віку". Це з одного боку, а з іншого – гроші як плата тобі за те, що ти щось у своєму житті продаєш. Ну, багато чого, навіть самого себе, зрештою. І, нарешті, старість, як точка неповернення, коли відчуваєш реальну ціну кар'єри, тих же грошей, родини, духовної складової життя і взагалі життєвого вектору. От така виходить схема змісту альбому, яка відповідно куди багатша од первісної, хоч та і актуальна - "про гроші і кар'єру". Тут починають з'являтися пісні типу "Старые люди", "Ой прожив я нехуйово", "Піастри", "Мани небесные" і т.д. Те ж саме з наступним альбомом, який в плані текстів теж уже майже завершений. Вова придумав концепцію подвійного альбому. Секс Ін Зе Сіті (Перекладається як Секс в сіті). Перша частина (вона майже завершена) – Секс. Ми нещодавно в Дніпрі співали з нього одну пісню – "Весь мир бардак, все бабы бляди". Так от, "Секс" присвячений різним аспектам взаємодії з жіноцтвом, а "Сіті" буде про переїзд з провінції у велике місто і усіма нюансами. Знову ж таки, тут і гроші, і кар'єра, і особистісна ломка і не тільки це.
- Е-ее... Ти мене трохи заплутав. То який альбом має вийти – про гроші чи про секс у сіті?
- А ти поки що ніякий не чекай. Не будемо говорити завчасу. Насправді, справа просувається. Самі собою такі речі, як виявилося, не робляться. Доводиться неслабо підпрягатися. Не вдаватимуся в технології, але процес пішов. Гадаю, це справа 2-3 місяців.

uamusic.org.ua
Fish

© 2007 – 2009 Хамерман Знищує Віруси
Login Password