Официальный сайт группы «Хамерман Знищує Віруси»

/ В тернопільському кафе виступив гурт "Хамерман знищує віруси"

Хамерман Знищує Віруси

В тернопільському кафе виступив гурт "Хамерман знищує віруси"

Столичний гурт із сумським корінням “Хамерман знищує віруси” нещодавно вдруге відвідав наше місто. Після кількарічної перерви музикати таки відважились на концерт у Тернополі. ...

Минулого разу на “Рейваху” виступ “хамерманів” завершився, так добре і не почавшись. Певна частина залу не схотіла слухати російські, пересипані матюками тексти сумчан. Хлопців просто заплювали і зігнали зі сцени. Цього разу все було по-іншому. У маленькому кафе “Соломія”, де виступав гурт, зібралося невелике коло шанувальників, які напевне знали, яку музику ідуть слухати.

— Спочатку наша концертна програма тривала одну годину, — розпочинав виступ вокаліст Володимир. — Тепер — дві, але Кобзон виступає три години, і ми розуміємо, що маємо до чого прагнути.

“Поп-звєзда” — так називається новий альбом хлопців, пісні з якого вони виконували. Як завжди, у “хамерманів” присутні трохи панку, трохи електро і достатньо ненормативщини, яка згідно задуму має впливати на слухача як культурна вакцина.

— Про нас іноді кажуть “це ті, що співають з матами”, — пояснював Володимир. — Але незважаючи на те, що нецензурні слова таки є в наших текстах, вони не самоціль. Наші пісні — це просто іронія над усім.

Серед всього творчого доробку “хамерманів” запустити “форматний” в ефір можна було б хіба що “Україна — це ми”. Твір із довгим переліком імен самогубців, які мали б розповісти слухачеві про все сокровенне без жодного мату.

— Цього разу ми вперше співали “Україну” без шпаргалки, тому деякі куплети довелось замінити словами “парам-пам-пам”, — розповідає вокаліст. — Але у всьому іншому ми чесно відробили свої гроші. Навіть переодягатися ходили на друге відділення концерту.

Костюми “хамерманів” — окрема розмова. Коричневі колготки, імпровізовані шорти із стареньких штанів “на кант” до кросівок і червоні майки виглядали по-дитячому мило.

— У їхній музиці стало більше панкухи, але все одно звучить прикольно, — ділився враженнями від концерту слухач, який представився Мітінькою. — Це ті ж самі “хамермани”, яких весело слухати. Хоча остання пісня-пародія на “Маму анархію” мені не особливо сподобалася.

Дві години виступу вар’ятів минули дуже швидко, “на біс” вони вирішили не виходити. Очевидно для того, щоб не виглядати попсово, і побігли в гардеробну привести себе до звичайного, буденного вигляду. Але гостювання в Тернополі на цьому не завершилося. У неділю “хамермани” гуляли зі своїми місцевими друзями промзонами “міста-героя” Тернополя.

Софія ДОЛЬНА
RIA.ua
26.04.2007

© 2007 – 2009 Хамерман Знищує Віруси
Login Password